Naujienos

Virtuvės baldai

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Mūsų įmonė gamina korpusinius baldus, todėl vieni iš labiausiai gaminamų yra virtuvės baldai. Mūsų gaminami baldai pasižymi

funkcionalumu, patogumu ir maloniomis smulkmenomis, kurios užtikrina, kad specialiai Jums pagaminti baldai yra vieninteliai. Siekdami konkuruoti baldų gamyboje, gaminame nestandartinius baldus, kas suteikia galimybę užsakovui įgyvendinti bet kokias mintis ir užmančias. Turėdami didelį spektrą įvairiausios furnitūros (konstrukcinių baldų mechanizmų), priklausomai nuo užsakovo užgaidų ir galimybių pasiūlysime tai , kas patenkins jo lūkesčius. Visuose etapuose, - patalpų matavime, konstrukcijos ir furnitūros , bei medžiagų parinkime visada viską deriname su užsakovu.

Šiuo metu Jums galime pasiūlyti dar daugiau ir įvairesnių mūsų gaminių. Atsinaujinus ir mūsų svetainei , tikimės , kad informacija apie mūsų gaminius ir veiklą pasieks Jus greičiau ir kokybiškiau. Deja mūsų gaminiai pakankamai sudėtingi, kiekvienas užsakymas yra labai individualus, todėl standartizuotos užsakymo sistemos pas mus nerasite. Iš anksto aptarus vizitą , atvyksime pas Jus ir aptarsime visas užsakymo detales išvengdami netikslumų ar nesusikalbėjimo telefonu klaidų.

Kontaktinė informacija

Naujienlaiškis

Užsisakę mūsų naujienas , žinosite apie jas pirmieji, todėl galėsite mėgautis naujausia mūsų produkcija.