Apie mus

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi

Uždaroji akcinė bendrovė ELTAYEB pradėjo veiklą 2007 metais ir jau ilgus metus sėkmingai dirba korpusinių nestandartinių baldų gamybos srityje. Per šiuos metus žingsnis po žingsnio plėtėme bendrovės gamybinę bazę, kaupėme patirtį. Mūsų svetainės pavadinimas -" Faraono baldai " pasirinktas neatsitiktinai. Bendrovę Lietuvoje įkūrė ir joje dirba tikri baldininkai iš Egipto. Jų baldų gamybos patirtis  siekia penkias kartas.

  Bėgant laikui, sugebėjo keistis ir mūsų bendrovė - pradėjome naudoti vis kokybiškesnes ir patvaresnes medžiagas, funkcionalesnę  furnitūrą bei baldinį apšvietimą. Tačiau ilgametė patirtis , perduodama iš kartos į kartą, padeda pagaminti baldus, kurie yra mieli, patogūs, funkcionalūs ir patikimai tarnauja užsakovui.

Mūsų įmonė yra įsikūrūsi Vilniuje , tačiau dirbame visoje Lietuvoje ir net Užsienyje. Gaminame pačius įvairiausius korpusinius baldus,- virtuves, valgomuosius, prieškambarius, spintas su stumdomosiomis durimis ir t.t. . Jei įrenginėjate naujai pastatytą būstą, ar norite atnaujinti seną, mes Jums padėsime. Mūsų projektuotojai sukurs ir pasiūlys kelis variantus ir galėsite pasirinkti labiausiai Jums tinkamą. Svarbiausia , ką Jums reikėtu žinoti,- tai būsto išplanavimą, matmenis ir žinoma Mūsų kontaktus. Susisiekę su mumis, galėsite aptarti ar pasirinkti Jums tinkamą baldų dizainą, medžiagas ir furnitūrą, bei sužinoti preliminarią užsakymo kainą. Norėtume pabrėžti, jog mūsų kainų politikoje  nėra jokių paslėptų  mokesčių ir Jums neteks patiems montuoti buitinę techniką ar pajunginėti kriauklę už papildomus mokesčius. Visų atliekamų darbų kainas deriname iš anksto, todėl išvengiame nemalonių situacijų ar ginčų ir nepasitenkinimų.

  

Kontaktinė informacija

Naujienlaiškis

Užsisakę mūsų naujienas , žinosite apie jas pirmieji, todėl galėsite mėgautis naujausia mūsų produkcija.